Pokonaj raka

Pokonaj raka – Nie jesteś sam!

I Ty możesz włączyć się do tej kampanii ! Zobacz jakie to proste.

Edukacja jest jednym z najważniejszych elementów w profilaktyce i  diagnostyce  raka.  W ogromnej większości przypadków wcześnie zdiagnozowany rak jest w pełni wyleczalny. Osoby chore mogą znaleźć często dobre  wsparcie nie tylko typowo medyczne, ale także psychologiczne.  Niestety w naszym społeczeństwie poziom wiedzy na ten  temat   jest  niski.  Jednym z głównych celów tej kampanii jest właśnie pogłębienie tej wiedzy.

Możesz poinformować o tej kampanii swoich znajomych i rodzinę. Poproś ich, aby te informacje przekazywali dalej. Nie chodzi tu tylko o osoby, które już zachorowały, ale o wszystkich ludzi.  Każdy z nas jest potencjalnym celem tej choroby cywilizacyjnej niezależnie od wieku, płci czy obecnego stanu zdrowia.

Jak mogę tę kampanię edukacyjną wesprzeć?

Jest na to wiele sposobów:

1. Rozmawiaj z innymi o tej kampanii.

Podczas spotkań czy rozmów telefonicznych informuj o adresie naszej strony internetowej www.pokonajraka.org.pl

2 .Można przesłać znajomym ze swojej skrzynki pocztowej E-mail z informacją typu:

"Zapraszam Was do zapoznania się z ciekawymi materiałami na temat profilaktyki i wczesnej diagnostyki raka. Problem ten może dotknąć każdego z nas, a rak wcześnie zdiagnozowany może być w zdecydowanej większości wyleczalny!  Wejdź na naszą stronę http://pokonajraka.org.pl,  poczytaj i przekaż pozostały znajomym mailem lub poprzez  Facebooka."

3. Masz konto na Facebooku, Twitterze, Google Plus czy innych serwisach społecznościowych?

Przekaż za ich pośrednictwem powyższą informację. W przypadku Twittera musi to być ograniczone do maksimum 140 znaków, więc może mieć nasypującą treść:

"Rak jest zagrożeniem dla każdego z nas. Zobacz jak ważna jest profilaktyka i wczesna diagnostyka. Poczytaj więcej: www.pokonajraka.org.pl.

Możesz to uczynić od razu na tej stronie  wybierając Twój ulubiony serwis społecznościowy:

4. Fora internetowe

Informację możesz przekazać dalej poprzez fora internetowe. Nie koniecznie muszą być ściśle związane z tematyką raka. Pamiętajmy, że wiele osób dowiaduje się ze ma raka w zaawansowanym stadium. Dlatego wato dotrzeć do jak najszerszego grona wcześniej.

Na forach internetowych możesz podać w treści bezpośredni link wklejając do wpisu.

a) na większości forów przyjmowany jest typowy html :

<a title="Pokonaj raka" href="http://pokonajraka.org.pl/" target="_blank"><strong>Kampania informacyjna  Pokonaj Raka</strong></a>

b) rzadziej na niektórych foraj stosowany jest alternatywnie bb code:

[url=http://pokonajraka.org.pl/]Pokonaj raka[/url]

5. Jeżeli masz stronę internetową

To możesz:

a) zrobić wpis umieszczając link do strony kampanii:

http://pokonajraka.org.pl

b) kod html:

<a title="Kampania Pokonaj raka" href="http://pokonajraka.org.pl/" target="_blank"><strong>Kampania informacyjna  profilaktyki i diagnostyki raka</strong></a>

c) lub publikując na stronie któryś ( mogą być oba)  z tych estetycznych bannerów promujących kampanię:

Pokonaj Raka

Aby zamieścić na swojej stronie banner skopiuj kod znajdujący się poniżej:

<a title="Pokonaj Raka" href="http://pokonajraka.org.pl"><img alt="Pokonaj Raka" src="http://pokonajraka.org.pl/wp-content/uploads/banner-300-250.jpg" /></a>

Pokonaj Raka

Aby zamieścić na swojej stronie banner skopiuj kod znajdujący się poniżej:

<a href="http://pokonajraka.org.pl" title="Pokonaj Raka"><img src="http://pokonajraka.org.pl/wp-content/uploads/banner-728-90.jpg" alt="Pokonaj Raka"></a>

Jeżeli masz inne propozycje lub potrzebujesz pomocy w wykorzystaniu tych narzędzi to prosimy o kontakt z nami poprzez formularz (po prawej stronie).

Komentarze